Kurumsal

Hakkımızda

1978 yılında kurulan firmamız Kayseri'de faaliyet göstermekte, firma sahibi ve Genel Müdürü Ercan ARAS olarak devam etmektedir.

Firmamız sınırsız müşteri memnuniyeti düşüncesi ışığı altında faaliyet alanını her geçen gün yenileyerek daima kaliteli ürünlerle pörtföyünü şekillendirmeye yönelmiştir. Gelişen alt yapısı ile birlikte her geçen gün ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek konusunda iddialı bir noktaya ulaşmıştır.

Gelişen ülke teknolojilerini maksimum düzeyde kullanarak,hizmetini gerçekleştirdiğimiz ürünlere kaliteyi yansıtmaktır. Firmamız bu düşünceden hareketle uzmanlaşmayı ön plana çıkarmış kaliteyi müşteri memnuniyetini hedeflemiş ve bu bilinci kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Amacımız her zaman kaliteli ürünlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve bu doğrultuda ürün portföyüne sürekli yeni ürünler ekleyerek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Vİzyonumuz

» Müşteri beklentilerini, kalite politikasıyla en iyi surette sağlamak,

» Çağımıza uygun teknolojiyi üst düzeyde kullanarak, standart kaliteyi yakalamak,

» Müşteri memnuniyetini bire bir sağlamak için en üst düzey gayrette bulunmak,

» Teknolojiyi üst düzey kullanarak, web gelişimi yapmak, interneti takip etmek, » Daima Gülümsemek Sektöründe, kalitesi ile beğenilen, hizmet anlayışı ile tercih edilen, güçlü bir Marka olmak

Mİsyonumuz

» Dürüst hizmet; Müşteri memnuniyetini garanti eder.

» Makul/Ölçülü kar; İnsanlığa hizmeti son hedef alarak makul kar en fazla faydayı ifade eder.

» Dengeli büyüme; Bölüşümü, paylaşımı bilerek, çalıştırdığımız insanlara emeğin karşılığını vererek, çok istihdam sağlamak, istikrarlı büyümek, yatırım yapmak, ülke ekonomisine katma değer sağlamak, vergi vermek, insanlığa hizmet demektir.

Sektörel gelişmeler ışığında kendimizi yenilemek, kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmak, ürünlerimizin müşterilerimize ulaştırılmasında ve sonrasında verilen hizmetle fark yaratmak.

Kalİte Polİtİkamız

Kuruluşumuz, yarınlar için kaliteli hizmete dikkat eder.

Kalite kadar da iş ahlakı da çok önemlidir. Sonunda bu duygularla verilen hizmet, oldukça fazla haz verir.

Hedef insanlığa hizmet ve bu noktada kaliteli hizmet vermek esas felsefemizdir.

Basında Biz